ROZHOVOR v časopise Cykloturistika 5/2020

Logo časopisu Cykloturistika

V našich rozhovorech jsme představili nejeden cestovatelský pár. Jakub s Daškou se přece jen trochu vymykají. Nejenže se přes půl planety vydali takzvaně „na lehko“, když kola odjeli jen bikepackingovými brašnami, zároveň nevyrazili do světa, ale v podstatě domů. Nechejte se inspirovat rozhovorem s Bikepacking Nomads.

STÁHNOUT ROZHOVOR V PDF SOUBORU


ROZHOVOR na Českém rozhlase Ostrava

logo Český rozhlas Ostrava

Jejich srdce patří do Beskyd, ale jejich životy se odehrávají na cestách. To jsou Dasha a Jakub, dvojice, která na kolech prošlapala už kus světa. Co všechno už dvojice zažila, uslyšíte v Koktejlu, který připravila Kateřina Huberová.

POSLECHNOUT ROZHOVOR POŘADU KOKTEJL


ROZHOVOR na Rádiu Wave

Na kolech kolem Annapurny, po Pamir Highway i po severní Evropě při nadcházejícím podzimu. Jakub Larysz a Dagmar Čechmánková alias Bikepacking Nomads se do Česka vrátili z Nového Zélandu krásným způsobem. Přes vrcholky světa domů do Beskyd. Poslechněte si příběh velké cyklistické cesty z Nového Zélandu domů.

POSLECHNOUT 2. DÍL PODCASTU


ROZHOVOR na Rádiu Wave

Jakub Larysz a Dagmar Čechmánková alias Bikepacking Nomads žili od roku 2014 na Novém Zélandu. Pak si tam v roce 2017 koupili kola a přes jihovýchodní Asii, Nepál, Střední Asii, Rusko a severní Evropu se vrátili domů do Česka. Pusťte si Casablanku, kde dvojice Bikepacking Nomads vypráví první polovinu svého skvělého návratu z Nového Zélandu do Česka na kolech.

POSLECHNOUT 1. DÍL PODCASTU


ROZHOVOR na Bikepacking.cz

Logo Bikepacking.cz

Bikepacking Nomads alias Jakub a Daška pocházejí z Beskyd, ale v posledních letech jim byl domovem Nový Zéland. Jak už to tak bývá, všechno krásné jednou končí, aby něco ještě krásnějšího mohlo začít. Před nedávnem tedy zamířili domů. Aby to nebylo tak rychlé a cestou si užili i nějakou srandu, zvolili si jako dopravní prostředek kolo. A tak vznikl projekt Bikepacking Nomads.

ČÍST DÁLE…